1 | 2 3 

Meryem Taşçı

  18 Mart 1981’de yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını barındıran şirin ilimiz Rize’de dünyaya geldi.İlköğretim ve lise eğitimini Rize’de tamamladı. Yüksek öğrenimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Rize Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü bitirdi.Doğduğuşehirde üç yıl görev yaptıktan sonra 2008 yılında İstanbul Bahçelievler Şirintepe İlkÖğretim okuluna atandı.Halen bu okulda görev yapmaktadır. Evli ve bir kız çocuğu sahibidir.
Eserleri : Bir Hikayem Var. (30 Kitap)

Selma Tuğrul

  1981 yılında Ege'nin şirin şehri Aydın'da doğdu. Çocukluğu henüz taş binaların doldurmadığı yeşil bir mahallede bol bol oynayarak geçti. 1988 yılında K.T.Ü Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği'ni kazandı. Bört yıl Karadeniz'in eşsiz güzelliği ve şirin insanlarıyla yaşadı. Öğretmenliğe 2002 yılında Şırnak ilinde başladı. Bu şehirden bir dolu anıyla ayrılarak İstanbul'da yaşamaya başladı. 2008 yılında çeşitli derlerde soru bankaları ile deneme kitabı hazırladı.
Eserleri : Gizemli Bahçe (10 Kitap + Gizemli Bahçe'de Bir Gezinti)

Zafer İşçi

  7 Mart 1974’te Sivas’ın Zara ilçesinde doğdu. İlköğretimini Cihangir İlköğretim Okulunda; ortaöğretimini Etiler Lisesinde tamamladı. Yüksek Öğrenimini ise Anadolu Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümünde ve Mimar Sinan Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümünde tamamladı. “Aslında masal kahramanlarının hepsi, içimizde yaşayan insanlardır.” diye düşünen yazar, çalışmalarını masallar üzerine yoğunlaştırmıştır.
Eserleri : İlk Öğrenme Kitabım (11 Kitap), Alp Türkiye’yi Geziyor.